Livu Yayıncı Ödemeleri Nasıl Yapılır?
LivU'da resmi yayıncı oldunuz ve Altın Puan topluyorsunuz, ödemeniz nasıl yatırılacak?

Livu'da her hafta Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 03.00'da TÜM YAYINCILARIN HESAP KESİMLERİ YAPILIR.

Livu'da haftalık ödeme alabilmeniz için en alt miktar 20.000 Altın Puandır. Yani Pazar gecesi 03.00'da hesap kesimi esnasında eğer hesabınızda 20.000 ve üzerinde Altın Puan bulunuyorsa o hafta ödeme almaya hak kazanırsınız. Eğer Altın Puan miktarınız örnek veriyoruz 12.000'de kalırsa topladığınız Altın Puanlar bir sonraki haftaya ertelenir. ASLA SİLİNMEZ. Ancak bu erteleme yalnızca 2 hafta gerçekleştirilir. 2 hafta boyunca da 20.000 altından fazla toplayamazsanız tüm Altın Puanlarınız silinir. LivU'da kazancını her yayıncı kendisi belirlemektedir. Daha fazla Altın Puan toplayarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

 
LivU'da haftalık alacağınız ödeme şu şekilde hesaplanmaktadır:

Görüntülü görüşmelerden kazanılan Altın Puan + Uygulama içi aldığınız hediyelerden kazanılan Altın Puan + Günlük görevlerden elde edilen Altın Puan

Topladığınız toplam Altın Puan miktarınızı Profil Sekmesi "Gelir Raporu" butonundan anlık olarak kontrol edebilirsiniz. 

LivU'da haftalık Altın miktarınıza göre alacağınız ödemeler aşağıdaki tabloda belirtilmiştir;

 
 
Ödemeleriniz banka IBANN numaranız üzerinden yatırılır. Tüm ödemelerinizi Livu şirketi banka hesabınıza yatırmaktadır. Tüm yayıncı ödemelerini Livu geliştirici şirketi göndermektedir.

Her resmi Livu yayıncısı ödeme almak için bir banka hesabına sahip olmalıdır.

Ödeme bilgilerinizi Livuya kaydetme noktasında tüm yayıncılarımıza destek oluyor ve gerekli adımları beraber tamamlıyoruz.  
 
Yanlış bilgiler vermeniz durumunda haftalık kazancınız banka hesabınıza Livu şirketi tarafından yatırılamayacaktır. Bu sebeple banka bilgileriniz kesinlikle dikkatli yazmalısınız.
 
Haftalık kazancınız Livu şirketi tarafından tablodaki gibi dolar üzerinden hesaplanacak olup daha sonrasında istediğiniz bir banka hesabınıza yani IBANN numaranıza TL olarak ödeme gelecektir.
 
Ödemeleriniz sadece TL olarak yatacaktır. Bu yüzden sadece TL banka hesabı kullanabilirsiniz. Dolar veya diğer para birimlerinde ödeme yapmamaktadır Livu şirketi.

Livu tüm ödemerinizi "Banka bilgim" sayfasına kaydettiğiniz IBANN numaranıza yatırır. Her para gönderme işleminde ajansımız tarafından detaylı olarak bilgilendirileceksiniz. Aklınıza takılan konularda destek alabileceksiniz.